Tajomstvo úspechu? Pozeráme sa lepšie!

  • Home
  • blog
  • Tajomstvo úspechu? Pozeráme sa lepšie!

Až 98% bežných zubárov pri štandardnom ošetrení nepoužíva zväčšovacie lupy, a preto ľahko prehliadne malé kazy v zárodku. V našej klinike sa pozeráme na zuby precízne, pri každom zákroku používame lupu alebo mikroskop. 

Keď je totiž problém neviditeľný, nemôžeme ho vyriešiť a predísť jeho zhoršeniu. Liečba na slepo je pasé a my sa sústredíme na to, aby sa zub nestihol pokaziť. Používanie zväčšovacích skiel navyše pomáha zubárovi presnejšie zasiahnuť cieľ a zvyšuje šancu, že bude zákrok úspešný.

Moderné technológie nám umožňujú naplánovať vyšetrenie a byť časovo čo najefektívnejší. V praxi to znamená, že minimalizujeme váš počet návštev v ambulancii a maximalizujeme výsledok jednotlivých zákrokov. Tie plánujeme hneď na začiatku. Ukážeme vám vizualizáciu, aby ste nám mohli zdeliť vaše požiadavky a na základe nich navrhneme zákrok priamo pre vás. Sken vášho chrupu ukladáme do databázy. V prípade straty zubov vieme podľa neho vytvoriť čo najlepšiu podobu vášho reálneho chrupu.

Počas celej liečby sa vám v našej klinike venuje manažér. S ním si naplánujete termíny, ktoré vám vyhovujú a vytvorí pre vás finančný plán, takže vás nič neprekvapí. V prípade potreby mu môžete zatelefonovať.

Nekomentované

Pridajte komentár